Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädd i brunt skinn, ben i betsad björk, pärlspik, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

644205

2019-05-15