Beck & Jung 2 färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 färgserigrafier, signerade och daterad Beck o Ljung 1978, "Morning Bell" numrerad 110/150, "Morning Eye" numrerad 34/150 78x57
Ej examinerade urram
644206
2019-05-18