Kent Karlsson

Kent Karlsson
Kent Karlsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENT KARLSSON (född 1945): 2 färglitografier, signerade samt numrerad 80/100, färgetsning, samt kompbladmått 54x39 cm

Ej examinerade ur ram

644208

2019-05-18