Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets andra hälft, höjd ca 68 cm, diam ca 110 cm

slitage, benställning med sprickor, skruvar lösa vid montering

644209

2019-05-23