Ampel i järnsmide

Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide
Ampel i järnsmide

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-talets första kvartal, 4-armad stomme i svärtat järnsmide, genombruten dekor, korgens diameter ca 30 cm, höjd (t.o.m takfäste) ca 48 cm

Bruksslitage

644212

2019-05-18