Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sjömotiv med fiskebåt och hundar, olja på duk, signerad och daterad A Norberg 1880 Copia, bildmått ca 58x72 cm
Krackelyrer och ytskador
644222
2019-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här