Urnor ett par saltglaserade
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 30L, höjd ca 41, diameter 37 cm
Kuntoraportti
Ett handtag med nagg, bruksslitage
644234
Päivämäärä:
2019-05-16