Urnor ett par saltglaserade

Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 30L, höjd ca 41, diameter 37 cm

Kuntoraportti

Ett handtag med nagg, bruksslitage

644234

Päivämäärä:

2019-05-16