Fotografi signerat av Rod Stewart & Ronnie Wood

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart, Ronnie Wood, and Ian McLagan, Faces, "Faces Spring Tour", Los Angeles, 5 Mars 1975, med autograf av Rod Stewart och Ronnie Wood, passepartouten signerad Ed Finnell, numrerad 1/1, bildmått ca 20x28 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"

Historik: Fotografen fick detta fotografi signerat på The Faces återföreningskonsert på the Hollywood Bowl 2004,

644236

2019-05-17