Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, orientaliskt, 1900-talets början, fanerat med mahogny samt inläggninar i präelmor och svärtat trä, höjd ca

Slitage, fanerbortfall

644237

2019-05-16