Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEXTIL, på siden, guld- och silverbroderi, Kina, 1800-tal, motiv av drake under krona med Shoutecken samt qilin, ca 161x50 cm
Slitage, revor, skador
644247
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här