Textil Kina

Textil Kina
Textil Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, på siden, guld- och silverbroderi, Kina, 1800-tal, motiv av drake under krona med Shoutecken samt qilin, ca 161x50 cm

Slitage, revor, skador

644247

2019-05-18