Johan Gustaf von Holst oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): Nyfiken räv, signerad och daterad J. v. Holst 1881, olja på duk, bildmått ca 35x27 cm

644249

2019-05-16