Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUSCHTECKNINGAR, 6 st, 1800-talets första hälft, motiv med bl.a. Laokoongruppen, Apollo di Belvedere, delvis signerade Carl Wahlbom, mått ca 22x19
Ej examinerade ur ram
644262
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här