Tuschteckningar

Tuschteckningar
Tuschteckningar
Tuschteckningar
Tuschteckningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUSCHTECKNINGAR, 6 st, 1800-talets första hälft, motiv med bl.a. Laokoongruppen, Apollo di Belvedere, delvis signerade Carl Wahlbom, mått ca 22x19

Ej examinerade ur ram

644262

2019-05-19