Chokladkopp silver

Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver
Chokladkopp silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKOPP på fat, silver, rokokostil, Martial Fray (1849-1861) Paris, Frankrike, invändigt förgylld
höjd 12 cm, vikt 300 g

Slitage.

644285

2019-05-16