Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKOPP på fat, silver, rokokostil, Martial Fray (1849-1861) Paris, Frankrike, invändigt förgylld
höjd 12 cm, vikt 300 g
Slitage.
644285
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här