Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
400 EUR
SKÅL, 84 förgyllt silver, emalj, Moskva 1891, stämplad Ignatij Sasikov, diameter 8 cm, höjd 4 cm, vikt 92 g
644295
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här