Rysk silverskål

Rysk silverskål
Rysk silverskål
Rysk silverskål
Rysk silverskål
Rysk silverskål
Rysk silverskål

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

400 EUR

SKÅL, 84 förgyllt silver, emalj, Moskva 1891, stämplad Ignatij Sasikov, diameter 8 cm, höjd 4 cm, vikt 92 g

644295

2019-05-20