Trädgårdssoffa
Valmis
2019-05-26
644297
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA Omkring 1900, stomme av gjutjärn, längd ca 177 cm, höjd 78 cm, sitthöjd 40 cm
rost, slitage, skador, brädor/spjälor saknas