Väggfontän mellaneuropa

Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa
Väggfontän mellaneuropa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGFONTÄN, fajans, troligen Frankrike, barocktyp, 1800-tal eller äldre, höjd 50 cm

Skador, del saknas

644322

2019-05-16