Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLAKETT, sannolikt HMS Göta Lejons vapen, målad metall, plyschklädd träskiva, mått 42x27 cm.
Slitage med några skador.
644371
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här