Plakett med Göteborgs Stadsvapen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAKETT, sannolikt HMS Göta Lejons vapen, målad metall, plyschklädd träskiva, mått 42x27 cm.

Slitage med några skador.

644371

2019-05-19