Grange matsalsbord

Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord
Grange matsalsbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANGE, matbord, fanerat med alrot, 1900-talets slut, med iläggsskivor (44 cm), höjd ca 76, diameter 114 cm

Slitage

644374

2019-05-16