Korg allmoge

Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge
Korg allmoge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORG, 1800-tal, Hälsingland, höjd med handtag ca 37 cm, 35x35 cm

Slitage, skador

644379

2019-05-17