Bord / bänk
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORD / ARBETSBÄNK 1900-talets första hälft, lådor i sarg, främre del av skiva fällbar, längd ca 253 cm, höjd 77 cm, djup 51-58 cm
Kuntoraportti
slitage, färgbortfall, borrhål, en låda ej original
644382
Päivämäärä:
2019-05-21