Bord / bänk

Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk
Bord / bänk

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BORD / ARBETSBÄNK 1900-talets första hälft, lådor i sarg, främre del av skiva fällbar, längd ca 253 cm, höjd 77 cm, djup 51-58 cm

Kuntoraportti

slitage, färgbortfall, borrhål, en låda ej original

644382

Päivämäärä:

2019-05-21