Jardinjär silver

Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JARDINJÄR, sannolikt låghaltigt silver, 1900-talets första hälft, omärkt, vikt ca 877g, höjd ca 13, 34 x 18 cm

Glasinsats saknas, synliga skarvningar, repor Indikerar silver vid test

644412

2019-05-16