Klaffbord Karl Johan
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, på pelarfot med avslut i form av lejontassar, fanerat i björk, höjd ca 72, 90x74 cm, totalläng 131 cm
Slitage, nyckel saknas, sprickor, ytskador
644421
2019-05-18