Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
E FISCHER (1800-tal): Kvinnoporträtt,signerad E Fischer, olja på duk, ca 57x45 cm
644433
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här