E Fischer oljemålning

E Fischer oljemålning
E Fischer oljemålning
E Fischer oljemålning
E Fischer oljemålning
E Fischer oljemålning
E Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

E FISCHER (1800-tal): Kvinnoporträtt,signerad E Fischer, olja på duk, ca 57x45 cm

644433

2019-05-19