Ole Wansher

Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher
Ole Wansher

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLE WANSCHER, soffa, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplad undertill, PJ 65, 3-sits lounge soffa modell, stomme i mahogny, lösa sitt- och ryggdynor klädda i blått tyg, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 178 cm

Proviniens: Danska Försvarsministeriet.

644436

2019-05-16