Byrå med fällskiva
2019-05-18
644437
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, omkring år 1900, fanerad med mahogny, övre lådstycke med fällskiva och bakomvarande lådinredning, längd 103 cm, bredd 50 cm, höjd 81 cm.
Några skador, lagningar och kompletteringar.