Josefina Holmlund
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905), tillskriven, "Vy från Dalälven", a tergo signerad och daterad 1904 på spännramen samt intygad, som en personlig gåva från konstnären, olja på duk, 42x63 cm
Slitage. Retuscheringar. Enstaka duklagning
644445
2019-05-16