Josefina Holmlund

Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905), tillskriven, "Vy från Dalälven", a tergo signerad och daterad 1904 på spännramen samt intygad, som en personlig gåva från konstnären, olja på duk, 42x63 cm

Slitage. Retuscheringar. Enstaka duklagning

644445

2019-05-16