Jerzy Luczak-Szewczyk

Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK, (1923-1975), olja på duk, komposition, signerad och daterad 1970, ca 45x100 cm.

644449

2019-05-16