Bertil Herlow Svensson skulptur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERTIL HERLOW SVENSSON (1929-2012): Skulptur, samtida, aluminium, osignerad, höjd ca 40, bredd 60 cm

Skador

644459

2019-05-18