Supsked silver 1600-tal Tema Bröllop

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SUPSKED, Skandinavien, silver, delvis förgylld, kronknopp med hängen, monogramgrvyr och graverad text: "Sen lenger Anno 1644 Lars Tomme"

Ålderspatina

644474

2019-05-16