Bjørn Sigurd Østern collier och hänge
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), collier och hänge, David Andersen, Oslo, Norge, 1960-tal, silver med orange emalj dekor, monogramsignerad, hängetshöjd ca 5.8 cm, collierslängd ca 14.5 cm, totalvikt ca 26 g, etui medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning
644480
2019-05-19