Bjørn Sigurd Østern collier och hänge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), collier och hänge, David Andersen, Oslo, Norge, 1960-tal, silver med orange emalj dekor, monogramsignerad, hängetshöjd ca 5.8 cm, collierslängd ca 14.5 cm, totalvikt ca 26 g, etui medföljer

Bruksslitage, ställvis anlöpning

644480

2019-05-19