Beda Löberg

Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg
Beda Löberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Det gröna båthuset, olja på duk, signerad och daterad 1934, 59x49 cm

644487

2019-05-16