Blombord Gärsnäs

Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs
Blombord Gärsnäs

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, Gärsnäs, stomme i brunbetsat trä, med skivor i frostad glasmassa, etikettmärkt, höjd ca 60 cm, yttermått ca 115x30 cm

Bruksslitage

644495

2019-05-19