Soffbord Karl Andersson och Söner
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Karl Andersson och Söner, Husqvarna, underrede i björk, fällbar skiva fanerad i masurbjörk, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 140x90 cm
Bruksslitage, en list i skivans kant lös
644499
2019-05-19