Soffbord Karl Andersson och Söner

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Karl Andersson och Söner, Husqvarna, underrede i björk, fällbar skiva fanerad i masurbjörk, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 140x90 cm

Bruksslitage, en list i skivans kant lös

644499

2019-05-19