Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVPULPET, 1800-tal, allmoge, bemålad med blommor, invändigt med två lådor, höjd 20, 31 x 33 cm
Slitage
644503
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här