Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKRIVPULPET, 1800-tal, allmoge, bemålad med blommor, invändigt med två lådor, höjd 20, 31 x 33 cm
Kuntoraportti
Slitage
644503
Päivämäärä:
2019-05-18