Skrivpulpet allmoge 1800-tal

Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal
Skrivpulpet allmoge 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKRIVPULPET, 1800-tal, allmoge, bemålad med blommor, invändigt med två lådor, höjd 20, 31 x 33 cm

Kuntoraportti

Slitage

644503

Päivämäärä:

2019-05-18