Byrå "Medevi" IKEA
Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
IKEA, "Medevi", byrå, ur Ikeas 1700-talssserie, sengustaviansk stil, beslag i mässing, fasade hörn samt ben med kannelyr, höjd ca 86, 65x65 cm
Skador: Smärre slitage
Nyckel medföljer
644506
2019-05-22