Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): Karl XII, signerad Sven Lidberg, 33/280, färglitografi, bildmått ca 50x66 cm

644517

2019-05-16