Oscar Reuterswärd teckning

Oscar Reuterswärd teckning
Oscar Reuterswärd teckning
Oscar Reuterswärd teckning
Oscar Reuterswärd teckning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), "Perspective Japonaise No 476" signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell på papper, bildmått ca 23x25 cm

644521

2019-05-16