Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): ´´Le Carosse d´Oiseaux´´, signerad och numrerad Miró 26/50, etsning och akvatint, 1973, Editerad av Maeght, Paris, ca 63,5x67 cm
LITTERATUR
Dupin 573
Gulnad
644529
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här