Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

29 000 SEK

35 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): ´´Le Carosse d´Oiseaux´´, signerad och numrerad Miró 26/50, etsning och akvatint, 1973, Editerad av Maeght, Paris, ca 63,5x67 cm

LITTERATUR
Dupin 573

Gulnad

644529

2019-05-16