Sadamitsu "S. Niel" Fujita
Valmis
2019-05-16
644533
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SADAMITSU "S. NIEL" FUJITA (1921-2010), litografi, signerad i trycket, bildmått ca 48 x 98 cm.