Sadamitsu "S. Niel" Fujita

Sadamitsu
Sadamitsu

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SADAMITSU "S. NIEL" FUJITA (1921-2010), litografi, signerad i trycket, bildmått ca 48 x 98 cm.

644533

2019-05-16