Skåp Korea

Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOURI JANG, skåp, Korea, 1800-tal, dörrpar med bakomliggande förvaring, fjärilsformade beslag i metall, avtagbar från benställningen, alm samt almrot, lackad, höjd ca 67 samt 77x37 cm,

Några beslag lösa, sprickor, några lösa fogar, bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

644548

2019-05-16