Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-ERIK PALMBERG, armring med blandslipad bergkristall, ø ca 9 ct, signerad ´´Pege´´, Alton, Falköping, 1967, inre längd ca 6.3 cm, totalvikt ca 21.1 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning
644553
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här