Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum 1960-tal, originalklädsel, kromad benställning, höjd 73, längd 230 cm
Bruksslitage samt ställvis hål på textilen
644565
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här