Soffbord teak
2019-05-19
644567
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, stomme fanérad i teak, med tidninghylla och fotavslut i mässing, höjd ca 58 cm, skivans mått ca 94x50 cm
Bruksslitage